Na subreddicie Call of Duty trwa gorąca dyskusja na temat obecnego systemu dobierania graczy, szczególnie w odniesieniu do uczestników trybów rankingowych. Doświadczony gracz z ponad 4000 godzinami w najnowszych tytułach zasugerował, aby gracze biorący udział w rankingach byli tymczasowo wykluczeni z trybów casualowych na co najmniej tydzień. Celem jest ograniczenie dominacji meta-broni oraz zmniejszenie przechodzenia hackerów między trybami. Propozycja odzwierciedla ciągłe obawy społeczności dotyczące zachowania integralności rywalizacji i jednoczesnego zapewnienia różnorodnej i przyjemnej rozgrywki casualowej.

  • Propozycja zakłada tygodniową przerwę dla graczy rankingowych przed dołączeniem do casuali.
  • Ma na celu ograniczenie spamu meta-broni i obecności hackerów w casualu.